Nasze jedyne pytanie brzmi czy pomożesz nam w rozwoju

Nasze usługi sprzatania domów, mieszkań, obiektów i pielęgnacja terenów zieleni

24 grudnia, 2019 By admin

Nasze usługi sprzatania domów, mieszkań, obiektów i pielęgnacja terenów zieleni. To jest nasz pierwszy wpis tak naprawdę na blogu. Chcielibyśmy was serdecznie powitać na naszej stronie internetowej na której Dowiecie się troszeczkę więcej o tym jak posprzątać swój dom, jak i gdzie nasza firma może Pomóc państwu posprzątać posesję oraz dom jednorodzinny wraz z podwórzem i garażem. Dodatkowo Dowiecie się państwo Ile możemy dla państwa zrobić i na jakim dokładnie terenie działa nasza firma.

Oferujemy bardzo kompleksowe obsługi biur oraz kancelarii na przykład jesteśmy w stanie posprzątać państwa nowo powstałe biuro po remoncie.

Witamy na stronie Granda- usługi sprzątania domów, mieszkań, obiektów i pielęgnacja terenów zieleni.

Naprawdę bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich państwa którzy chcieliby się przyjrzeć naszej firmie i dowiedzieć się troszeczkę więcej o tym to możemy dla was zrobić.

Na dalszych artykułach na naszym blogu będziecie w stanie państwo wyśledzić troszeczkę więcej informacji odnośnie miast na których obecnie nasza firma się rozwija i dokładnie sprawdzić co możemy jak możemy dla państwa się rozwinąć aby pomóc państwu posprzątać wszelkie możliwe powierzchnie.

O nas – Sprzątanie oraz Czyszczenie

Jesteśmy nowo powstałą firmą dzięki dofinansowaniu z Powiatowego Urzędu Pracy w Warszawie. Oferujemy prace związane ze sprzątaniem i pielęgnacją terenów zieleni. Pracujemy głównie na profesjonalnych środkach czystości firmy MERIDA i KARCHER. Posiadamy sprzęty i urządzenia, które umożliwiają dokładniejsze i szybsze wykonywanie prac zleconych przez klientów. Nie zatrudniamy podwykonawców, w związku z tym nasze prace wykonujemy dokładnie i rzetelnie ponieważ pracujemy na swoją dobrą opinię.

Jeżeli masz zlecenie a nasuwają Ci się pytania zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z opcji wypełnienia formularza zgłoszeniowego  w zakładce KONTAKT a sami zadzwonimy do Ciebie.

Zapraszamy do współpracy!

Pozdrawiamy!

Fabryka Czystosci - Nasze usługi sprzatania domów, mieszkań, obiektów i pielęgnacja terenów zieleni
Fabryka Czystosci – Czyszczenie sprzątanie oraz prywatna sprzątaczka prosto do państwa domu w Warszawie.

Fabryka Czystosci usługi sprzatania domów, mieszkań, obiektów i pielęgnacja terenów zieleni